Please select which programme / programmes and contact me with a offer.
Because each programme has a different size and weight, the postage has been calculated on one programme only, so please take into account when making your offer.!!
All programmes are in either :-
Poor ( will be described in listing )
Average : May contain pen mark, fold/crease marks
Good
Excellent
Please note, if it’s not listed below I haven’t got it….
1966
Hull 9th March
Workington 10th September
Dewsbury 8th October
Bramley 22nd October
Hull 29th October
Doncaster 5th November
1967
Hull KR 11th March
Batley 23rd September
Leeds 7th October
Doncaster 28th October
Hull 4th November
Hunslet 18th November
York 9th December
1968
Wakefield 6th March
Batley 21st August
Hunslet 31st August
Castleford 21st September
Bramley 24th November
1969
Wakefield ( second round challenge cup ).
Wakefield 6th September
1970
York 12th April
1972
Halifax 10th September
1973
Featherstone February
Barrow 7th October
1974
Featherstone 9th March ( third round of challenge cup ).
Wakefield 17th November
1977
Widnes 6th March
Bramley 23rd October ( first round John player).
Leeds 27th November
1978
Barrow 12th February (challenge cup first round).
Wakefield fifth March
New Hunslet 24th March
Workington 27th March
Dewsbury 16th April
Leeds 30th of April (1st round premiership).
St Helens 7th May (semi-final second leg premiership).
Leeds 20th August (Yorkshire cup first round).
Wigan 22nd October
Rochdale 26th November
Wakefield 17th of December ( third round John player).
1979
Wakefield 27th April
Hull KR 4th March (2nd round challenge cup).
Hull 11th March ( C/cup )
Featherstone 25th March
Workington 8th April
Huddersfield 8th May
Widnes 12th May
Wakefield 26th August
Wakefield 9th September
York 7th October
Leigh 21st of October (John player third round).
Leigh 4th November
St Helens 27th November ( 1st floodlit match).
Leeds 16th December
Blackpool 26th December
1980
Hull 13th January
Warrington 3rd February
Salford 23rd March
Wigan 30th March
Hunslet 16th April
Widnes 20th April
ST Helens 26 April
Leigh 11th May ( Second round second leg premiership).
Widnes 17th May
Oldham 7th September
Leigh 21st September
Leeds 5th October
Barrow 9th November
Hull KR 30th November
Halifax 28th December
1981
Workington 4th January
Wakefield 18th January
Featherstone 1st February
Castleford 15th March
Widnes 12th April
ST Helens 26th April
Hull KR 14th September
Wigan 27th September
Barrow 25th October
Castleford 3rd October (Yorkshire cup)
ST Helens 15th November
Whitehaven 29th November
Wakefield 13th December
1982
Warrington 31st January
Dewsbury 14th February
(challenge cup).
Hull FC 21st February
Workington 28th February (2nd rd challenge cup).
Widnes 13th March
(3rd rd challenge cup).
Featherstone 4th April
Leeds 12th April
York 22nd April
Oldham 29th August
Hull KR 5th September (Yorkshire cup first round).
York 8th September (Yorkshire cup second round)
Hull 19th September
Hull 2nd October (Yorkshire cup)
Hull KR 17th October
1983
Barrow 9th January
Carlisle 16th January
Leigh 23rd January
Wigan 6th February
York 13th February
Oldham 28th August
Featherstone 14th November
Hull 12th December (John player second round).
Halifax 26th December
Hull KR fourth September (Yorkshire cup first round).
Featherstone 16th October
Fulham 30th October
Wakefield 27th November
1984
Castleford 1st January
Barrow 6th January
Leigh 15th January
Featherstone 12th February
Warrington 1st April
Hull 15th April
Leeds 24th April
Hull KR 2nd September
Castleford 23rd September
Leeds 26th September (Yorkshire cup second round).
ST Helens 30th September
Salford 2nd October
Hunslet 7th October
Widnes 21st October
Oldham 4th November
Swinton 18th November
1985
Warrington 3rd March
Leigh 31st March
Wigan 2nd April
Leeds 9th April
Halifax 21st April
1986
Leeds 1st April
1989
Featherstone 9th April
1990
Featherstone 18th February
Wakefield 13th April
1991
Featherstone 14th April
Castleford 3rd November
Leigh East 17th November (Regal trophy first round).
Sheffield 24th November (Regal trophy second round).
Widnes 4th December
Warrington 15th December
Halifax 26th December
1992
Hull 5th January
Wigan 12th January
ST Helens 16th February
Swinton 17th April
Featherstone 11th March
Leigh 6th September
Bramley 13th September
Sheffield 23rd September
Leeds 27th September
Salford 4th October
Hull KR 18th October
Barrow 8th November (regal trophy first round).
Castleford 15th November
Warrington 16th December
1993
Workington 31st January ( C/Cup 1st rd )
Hull 3rd February
Wakefield 5th March
Warrington 21st March
Widnes 31st March
Sheffield 4th April
Castleford 25th April
Widnes 29th August
Sheffield 12th September
Warrington 10th October
Wigan 19th November
Halifax 12th December (third round Regal trophy).
Halifax 26th December
1994
Oldham 9th January
Wakefield 21st January
Hull KR 20th February
Leigh 13th March
Hull 4th April
Castleford 8th April
Wigan 12th April
ST Helens 19th April
Castleford 15th May
Warrington 7th September
Widnes 11th September
ST Helens 16th October
Sheffield 6th November
1995
Salford 1st January
Wigan 20th January
Featherstone 29th January
Hull 19th February
Doncaster 2nd April
Halifax 14th April
Castleford 23rd April
London 3rd September
Oldham 1st December
1996
Workington 21st January
ST Helens 5th July
1997
Warrington 14th March
London 6th April
Halifax 23rd April
Salford 11th July
Leeds 10th August
Wigan 25th August
1998
ST Helens 10th May
Halifax 17th May
Wigan 12th June
Sheffield 2nd July
Hull 9th August
Warrington 13th September
Salford 27th September
1999
Workington 14th February ( C/Cup 4th rd )
ST Helens 25th June
Castleford 25th July
Gateshead funder 8th August
Sheffield 22nd August
Leeds 3rd September
2000
Wakefield 6th February ( friendly one sheet only ).
Huddersfield 12th February ( C/Cup 4th rd )
Warrington 19th March
London 21st April
Wakefield 7th May
Hull 14th July
Huddersfield and Sheffield 18th August
Leeds 8th September
Leeds 30th September semi-final
2001
ST Helens 2nd March
Wigan 16th April
2002
London 7th June
Castleford 26th July
2003
Hull 18th April
Wakefield 9th March
2004
London 5th September
Salford 2nd April
Castleford 9th May
Widnes 27th June
Warrington 8th August
2005
Trevor Foster ( order of service hymn card )
London 6th March
Hull 18th March
Leeds 24th March
Widnes 19th June
Leigh 17th July
Widnes 7th August
Hull 2nd September
Huddersfield 11th September
2006
Salford 24th of February
Catalan 14th of July
Castleford 18th August
2007
Huddersfield 11th February
Wigan 24th February
London harlequins 27th May
Hull 17th June
Wakefield 5th August
2009
Hull KR 15th February
ST Helens 21st June
Salford 6th September
2010
Warrington 30th May ( C/cup )
Salford 18th July
2011
London harlequins 3rd April
2012
Widnes 5th August
2013
Wakefield 3rd February
Castleford 16th February
ST Helens 23rd February
Salford 1st April
Wigan 14th April
Widnes 23rd June
Warrington 30th June
Huddersfield 7th September